ЖК “Європейський квартал”

Evropeyckii-kvartal Evropeyckii-kvartal
Evropeyckii-kvartal Evropeyckii-kvartal

Проєктування нового житлового комплексу

Європейський квартал у Полтаві – це житловий комплекс, у якому буде затишно і зручно жити абсолютно всім, хто надає перевагу достойним та комфортним умовам. Проєктні роботи, виконані компанією АВС-КОНТАКТ, передбачають все необхідне для того, щоб тут можна було якісно відпочивати і мати гідні умови для щасливого життя. Наша проєктна організація в Полтаві має великий досвід у такій роботі, а тому її проєкти вирізняються одночасно креативом і практичним підходом до будь-якої дрібниці.

Квартири від КВП: ключові дані

При підготовці проєкту велику увагу було надано саме типології забудови. Завдячуючи цьому, будинки на вулиці Європейській розташовані таким чином, щоб отримати можливість поділити загальний простір на два типи. У першому випадку передбачена можливість проїзду для транспорту, а у другому – захищені внутрішні майданчики для дітей, відпочинку та для занять спортом. Таке проєктування в Полтаві дотримується сучасних норм і дає можливість для жителів будинків почуватися захищено.

Новобудови в межах міста найбільш затребувані, і про це добре обізнані працівники АВС-КОНТАКТ. Окрім гарного зручного розташування, цей ЖК характеризується:

  • наявністю 3 будинків на території, кожен з яких має відповідно 2, 3 і 5 під’їздів;
  • гарною інфраструктурою – в радіусі 650 м від комплексу є доступ до школи, ліцею, супермаркету, зупинки громадського транспорту, ринку, фітнес-клубу, авторинку, магазинів з продовольчими та непродовольчими товарами;
  • присутністю стоянки для автомобілів, яка цілодобово охороняється;
  • сучасним благоустроєм у вигляді дитячих та спортивних майданчиків з якісним обладнанням та гумовим покриттям.

Нові технології в проєктуванні: зручно і практично

Діяльність компанії АВС-КОНТАКТ направлена на те, щоб майбутні споживачі мали можливість самостійно вносити корективи в планування квартир. Як правило, це відбувається до процесу будівництва, і таким чином проєктанти демонструють свою готовність прислуховуватися до потреб людей. Адже саме такий формат дає змогу власникам суттєво зменшити витрати на ремонт.

Стосовно роботи будівельників, то в цьому плані квартири в Полтаві від АВС-КОНТАКТ мають:

  • нові інженерні комунікації – каналізаційні, газові та водогінні;
  • одне з кращих на ринку нерухомості місті інтер’єрне оздоблення квартир (Переглянути стан квартир та під’їзду);
  • унікальна система опалення, яка передбачає наявність своєї котельні з потужним італійським обладнанням та індивідуальні теплові пункти на кожну квартиру;
  • якісні вхідні двері з італійською фурнітурою.

Особливості роботи будівельників

Окремо варто сказати, що сучасні проєкти, які втілює в життя Будівельна компанія «Комбінат Виробничих Підприємств» вирізняються не лише високою якістю зведення житла. Тут треба відзначити унікальність фасадів будівель, якими славиться ця організація.  Окрім чудового оформлення екстер’єру, ми передбачили також на фасаді спеціальні корзини для встановлення надалі кондиціонуючих систем.

 

Бронювання online
×
Назад

Наступний крок