Перепланування квартир

АВС-КОНТАКТ є проєктувальником нового житлового комплексу “Баронівський”, що будується в селі Розсошенці та житлового комплексу “Європейський Квартал” що знаходиться у Полтаві.

Ми проєктуємо багатоповерхові житлові будинки з 2013 року, за цей час вже 37 під’їздів успішно здані в експлуатацію, а будинки заселені новими власниками. Планування квартир виконані таким чином, щоб кожна сім’я почувала себе комфортно в наших новобудовах. Але у кожного є свої потреби та вподобання, хтось наймає дизайнерів та професійні бригади робітників для планування креативного простору, хтось робить ремонти самостійно. Для того щоб максимально полегшити для вас всі ці турботи, забудовник “Будівельна Компанія “Комбінат Виробничих Підприємств”” разом з проєктною організацією “АВС-КОНТАКТ” пропонує унікальну можливість для майбутніх власників нового житла — перепланувати квартиру ще до початку будівництва.

Наші спеціалісти нададуть вам професійні консультації з:

  • архітектурної частини проєкту (розміщення внутрішніх стін та перегородок, зонування кімнат);
  • електротехнічної частини (розміщення розеток, вимикачів, світильників та автоматів);
  • санітарно-технічної частини (розміщення точок підключення туалету, умивальників, ванної, пральної машинки, штроб, можливість укладки теплої підлоги і т.п.)

Записатись на консультацію щодо перепланування квартир Ви можете за телефоном:

+38(050) 346 61 23

Або за допомогою форми онлайн-запису на перепланування:

Назад

Наступний крок